Dostęp na rynku OTC na kontraktach CFD i Forex. Usługi dla profesjonalnych traderów. Operacje informacyjne i związane z nimi. Redakcja spreadu dynamicznego aż do 0 pipsów. Doskonałe wykonanie, Islamskie konta, programy bonusowe itp.
Profile
Larson&Holz prowadzi biznes przez łańcuch reprezentantów które działają zgodnie licencji franczyzowych i otoczenia regulacyjnego w kraju rejestracji.
Regulacja
Oferujemy najlepsze prowizje pay-off w branży. Można otworzyć biuro partnerskie w swoim mieście lub być web-przedstawicielem firmy.
Partnership
 Spready rynkowe już od 0.1 pipsa i doskonałe wykonanie. Dodatkowe opcje dla profesjonalistów - Islamskie konta, programy bonusowe itp.
Zalety
Zaawansowane technologie XXI wieku dla traderów. Automatyczne systemy online wpłaty i wypłaty. Realizacje rynkowe bez requote. Rachunki bez-depozytowe itd.
Technologia
Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i stale ulepszamy nasze usługi. Naszym celem jest tworzenie jak najbardziej komfortowych warunków dla handlowców XXI wieku.
Rozwój

Od tej chwili, prowizja przedstawicieli internetowych (partnerów), którzy przyciągają klientów za pośrednictwem Internetu, naliczania w trybie czasu rzeczywistego zaraz po transakcji, jest zamknięta. Z przyjemnością przypominamy, że każdy handlarz z rzeczywistym kontem w naszej firmie może przyciągać klientów i uzyskiwać prowizję przy każdej transakcji. Oferujemy największe prowizje od polecenia, które są naliczane automatycznie.

04.11.2016

W obszarze osobistym handlarzy dostępna jest nowa opcja ręcznej modyfikacji dźwigni.
Dla kont Standardowych i Klasycznych bezpośrednio w obszarze osobistym można wybrać dowolny poziom dźwigni od 1:1 do 1:500.
5469600012785424

20.10.2016